Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemények a Kodolányi János...

Lilkofilko04 kérdése:

Vélemények a Kodolányi János Egyetemről? (Televíziós műsorkészítő)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban olyan emberek véleményét várom, akik oda jártak/járnak. Nagyon tetszik az iskola, de szeretnék még pár tapasztalatot kérni erről a szakról. :) Esetleg aki levelezőn végezte?

2018. dec. 15. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kodolányira jártam és szerintem nagyon nem jó iskola :( TV műsorkészítő esetén a Metropolitent jánlom inkább.
2019. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nappalin végzem, egy normál fizetős magániskola. Pár kurzuson vegyesen vagyunk televíziósokkal, igen van pár ember akinek fojton sír a szája, de attól függetlenül dolgoznak ők is. Sok közös külsős projektjük van amit csoportokban kell csinálni. De egyébként szerintem ez egy olyan szakma amit mindegy hogy hol tanulsz meg, úgyis attól fog függni minden hogy van-e protekciód valahova ahova kezdőként elmehetsz.
2019. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!