Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sosem késő tanulni? Kivitelezh...

Sosem késő tanulni? Kivitelezhetőnek tartjátok, hogy valaki huszonévesen végezze el a középiskolát estin vagy levelezőn, munka mellett és aztán eljusson az egyetemig?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is huszonévesen érettségiztem levelezőn. Majd nappalin elvégeztem egy fősulit jó eredménnyel. A felvételi vizsgára fel kellett készülnöm otthon önszorgalomból, úgy is mondhatnám hogy rá kellett tanulnom mert az érettségihez kevesebb tudás is elég volt. Meg a fősuli pörgős tempóját meg kellett szokni.
2018. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ!

Azt szabad kérdezni, hogy Te milyen szakra jártál?

2018. dec. 16. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Középfokú általános gépészként érettségiztem szakközépben. Majd járműgyártási szakon végeztem fősulin.
2018. dec. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, persze, miért ne? Sokan mondják, hogy az estin jobban is fel lehet készulni, ha szép érettségi jegyeket akarsz. Ott jobban rá mennek az érettségis feladatokra, nincs annyi "rizsa" A lényeges dolgokat veszitek át, heti 2x általában, többit otthon tanulod

Én is 23 évesen fogok Szeptembertől 11.be menni. Sose késő szerintem. Bár én egyetemet nem tervezek.

Minden jót

2018. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak rajtad mulik... ha kitarto vagy es akarod akkor siman meglehet
2018. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez működőképes. A bátyámmal is így volt, aztán még PhD-t is szerzett úgy "belejött".


Vannak későn érő típusok.

2018. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanulni sosem késő! egyetemen láttam már vizsgázni 60 év körüli férfit is. :)
2018. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze! Édesanyám két kisgyerek és munka mellett végezte el a középiskolát 30 felett, akkoriban, gyerekként még fel sem fogtam, micsoda teljesítmény ez, de ha ő meg tudta csinálni, akkor te is képes vagy rá. Bármi lehetséges, ha elég elszánt vagy. :)
2018. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!