Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki aki gyógytornás...

Van itt valaki aki gyógytornásznak tanul egyetemen? Milyen óráitok vannak?

Figyelt kérdés
Nektek is vannak tesi óráitok? Mennyire kell, hogy sportos legyél? Igazából minden érdekelne, szóval bármilyen infónak örülök :)
2018. dec. 16. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem járok oda, de itt van a Szegedi Egyetem tanterve. Nekik van tesijük: [link]
2018. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én annak tanultam (PTE-re) igaz csak fél évet mert nagyon nem tetszett, elsőben csak elmélet van semmi mozgás, a felsőbb évesek azt mondták, hogy a gyakorlati órákon se lesz úgymond tesi vagy megerőltető feladatok, csak inkább olyan mozgásformák amiket a jövőbeli páciensekkel is lehet csináltatni. Meg mikor körülnéztem a csoportunkban nem egy ember volt akinek a testi adottságai lehetővé se tennék a komolyabb tesiórákat😅
2018. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia 😊 Én annak tanuluk Debrecenben. Elsoben tenyleg tobb az elmelet, de nalunk egyebkent nagyon sok a gyakorlati oktatas. Vannak kulonbozo tornas orak, szinte minden felevben, de azoknak inkabb az a celja, hogy megerezd, hogy miket fogsz csinaltatni a pacienseddel. Viszont, attol fuggetlenul, hogy gyogytorna, igenis volt amikor izomlazzal kuzdottunk, mert ugye nem kell elfelejteni azt sem, hogy ott a sportrehabilitacio stb.. :) Egyebkent szaktol fuggetlenul min. 2 felev tesi kotelezo, ami barmilyen sport lehet.
2018. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lipton18 ***** válasza:
Szia!Elsőéves gyógytornász vagyok sote-n. Igen, vannak tesiórák, nálunk 1 félév ami választható(tornatermi tesi vagy zumba stb. több közül lehet választani) és 3 félév úszás. Ha van valami kérdésed amiben tudnék segíteni, írj nyugodtan!:)
2018. dec. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!