Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak angol középszint...

Mit tanuljak angol középszint vagy cukrász okj?

Figyelt kérdés
Már van egy középszintű nyelvvizsgám németből. Szeretnék majd angolból is egyet, viszont most ,hogy lenne rá lehetőségem nem tudom,hogy az angolt válasszam 0 tudásról a középszintig ami kb. fél millió ft, vagy majd később és inkább az ingyenes esti cukrászképzést válasszam? Mondjuk eddíg nem kellett használnom a munkáim során az idegen nyelv tudásomat. Szociális területen dolgozom, az irodában.

2018. dec. 16. 18:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy már van okj-s végzettségem, ami a jelenlegi munkámhoz kapcsolódik, de úgy gondolom,hogy folyamatosan képeznie kell magát az embernek.
2018. dec. 16. 18:54
 2/2 anonim válasza:
Szerintem, ha van rá felesleges pénzed, akkor mindenképpen menj el és tedd le az angol középfokot, nemtudod mikor jöhet jól a nyelv, ha viszont nincs rá pénzed, akkor végezd el a cukrászt, és maradj a jelenlegi munkádnál, és menj el mellékállásba cukrásznak, ha összegyűlik a nyelvvizsgára úgy a pénz akkor mindenképpen menj el, manapság nem elég ha egy nyelvet tudsz...
2018. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!