Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosisok! Az alábbi...

Állatorvosisok! Az alábbi tárgyak tananyagát/jegyzetét honnan tudnám megszerezni, esetleg megvenni?

Figyelt kérdés

Ezek érdekelnének elsősorban, magyar és angol nyelven is jó:

Egzotikus kisemlősök biológiája és egészségvédelme

Kedvtelésből tartott különleges állatok betegségei

Anesztézia az egzotikus állat praxisban

Rágcsálók és nyúl-alkatúak fogászata


És igazából ezeken kívül még bármi érdekel, ami rágcsálókkal foglalkozik (amennyiben a hörcsög is benne van az anyagban). Anatómia, élettan, patológia jellegű, bármi.


2018. dec. 19. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kb sehonnan. Az diákat csak neptunkóddal lehetet letölteni, és kiadni sem lehet őket. Viszont van egy jegyzetbolt, annak van honlapja is, ott esetleg találhatsz olyat ami érdekel.

Anatómián csak kutya, macska, ló, kérődzők, sertés, nyúl és patkány volt. Élettanon se nagyon említették meg őket. Alapvetően nem túl sokat foglalkozunk egzotikus állatokkal, pont ezért van egy külön egzotikus szakállatorvosi képzés az

2018. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző által emlegetett jegyzetbolt honlapja:

[link]


Vagy ha van időd, menj be az egyetem könyvtárába, és bogarássz! Az egyetem honlapján van könyvtári katalógus, bár ha bemész személyesen, talán találsz olyat, amit a katalógus nem dob ki, de érint olyan témát, ami érdekel:

[link]

2018. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg a könyvtár eszembe se jutott
2018. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nem vagyok pesti, úgyhogy a könyvtárral várnom kell addig, amíg arra járok. :D De amúgy jó ötlet, köszi. :)

2018. dec. 20. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor innek sok könyvet le tudsz tölteni:

[link]

2018. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!