Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőrségen szeretnék dolgozni...

Rendőrségen szeretnék dolgozni, de a pörgősebb dolgok érdekelnek, nem az irodai munka! Melyik szakra adjam be a jelentkezésemet? (21L)

Figyelt kérdés

Kérlek legalább pár mondatot írjatok a szakról, amivel megindokoljátok, miért azt kellene választanom!


Köszönöm!



2018. dec. 21. 15:29
 1/4 anonim válasza:
100%
Katonai rendészet. Az a neked való! Főleg, ha összejön külföldi háborús övezeti meló.
2018. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok dologtól függ.


A főiskolát akarod elvégezni vagy a tiszthelyettesit?

2018. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsősorban az nke képzésein gondolkodok,mert egy szakközéphez már túl idősnek érzem magam:(( de igazából minden érdekel:)
2018. dec. 23. 01:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

20 éves voltam mikor a tiszthelyettesi iskolába bekerültem.Én voltam a legfiatalabb a szakaszon belül.Átlag életkor szerintem simán 23 volt.

A szakasz vezetőnk 28 éves volt.Nem vagy idős hidd el.

Ez a képességeid döntik inkább.Az NKE nagyon tudni kell,Magas ponthatár,nyelvvizsga.


A tiszthelyettesi egyértelmüen nem ennyire durva.


Pörögsebb dolgok hát ez megint sok dologtól függ.

Had maradjak a tiszthelyettesi résznél mert jelenleg arról tudok neked beszélni én azt végeztem.


Első évet ugye ha minden a tervek szerint megy tanulsz.Megcsinálod a 3 modult.(Moduláris képzés a 2 év 5 modulból áll ebből az első év 3 modul)Utána kineveznek valamelyik szervhez.Ha mondjuk BRFK-n tesznek valahova ott azért lesz pörgés az életedbe.Hívásról hívásra kell menni és találkozol mindennel.Ha szereted ezt csinálni akkor az a hely való neked.Ott minden jön veled szembe és minden tipusú intézkedést mindenféle állampolgárral szemben végre fogsz tudni hajtani pár éven belül mert megfogja követelni az élet.


Ezentúl ott a készenléti rendőrség.Az se egy ülök a seggemen és pihenek munka.Gyakori a tüntetések és rendezvények és nem mind épp a csendben sétálunk kategória(de gondolom látod a hírekbe).


Szerintem érdemes először tiszthelyettesi képzésbe vágni mert ott elválik tényleg akarod e ezt csinálni.


Szerintem ez a "munka" nem olyan mint a gyárba dolgozni.Itt nem tudsz úgy dolgozni hogy hát egye fene nincs más csinálom ezt.

A rendőr élet tényleg olyan hogyha szereted csinálni akkor éri meg.

2018. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!