Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 Éves leszek Szeptemberben,...

21 Éves leszek Szeptemberben, van egy szakmám, visszamehetek két éves nappali érettségire?

Figyelt kérdés
Ha tehetném akkor inkább arra mennék! 19 évesen végeztem, előtte szakközepet csináltam de csak 10.-ig! Most szeretném újra megpróbálni az érettségit!
2018. dec. 29. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp nappalin szeretnéd? Mert vannak különféle esti gimik is, ahol (például nálunk) heti 2 délutánt van oktatás, ráadásul lazábbak is a tanárok. A tételt is elmondják melyiket kapod érettségin. (🙄)

Pont a tanáriban ültem, (régebben helyettesítettem ott), és a jegyeket random írogatták be a tanárok a naplóba. Volt akit csak beiratkozásnál láttak utoljára és kapta végig a ketteseket. Aki majdnem minden órán ott volt de csak testileg, az már kapta is a 4-eseket, 5-ösöket.. Csak a neveket olvasták fel az "igazgató" félének a szaktanárok, ő meg mondta, hogy "háát néha bejár, mehetnek a hármasok, négyesek, vagy őt azóta nem láttam, szóval írjad a ketteseket".


Ha nincsenek terveid az érettségivel, gondolok itt egyetemi továbbtanulásra, akkor szerintem érdemes ezen elgondolkoznod. Főleg ha csak azért kell az érettségi, mert könnyebben el akarsz helyezkedni a szakmáddal, akkor szerintem felesleges végig járni a hétköznapokat.

2018. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Ha gondolod,írj privátban és adok szívesen tanácsokat,segítséget

2018. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nappalira visszavennének? Munkát nem találtam, meg nem is akarok dolgozni utólag jöttem rá!
2019. jan. 1. 20:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Esti is jó ha más nincs, de a nappali lekötné, az időmet!
2019. jan. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!