Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus egyetem gazdálkodás...

Corvinus egyetem gazdálkodás és menedzsment, pénzügy számvitel és kereskedelem marketing szakokon milyen kemény a matek? Tapasztalatokat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Inkább humán beállítottságú vagyok, a matekot nem igazán szerettem csak bizonyos részeit, középiskolában történelmet tanultam emelt szinten és abból is érettségiztem emelt szinten. Matekból 4-es voltam nagyjából mindig, közép érettségim 78 lett. Viszont ismerőseim vannak ott pl az egyik srác velem együtt volt gimiben matekon neki az közép matekja 79 lett és pénzügyön van. Szóval elég bizonytalan vagyok a matek miatt, hogy menjek e oda, mert szerintem ha szorgalmi időszakban is gyakorolnám és odatenném magam akkor ki tudnék szenvedni egy 1-estől különböző eredményt. Testvérem is oda járt ő se szerette soha a matekot, ő azt mondta hogy simán meg tudnám csinálni, mert nálam ostobább emberekkel is találkozott már ott az egyetemen

2019. jan. 2. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Corvinusos vagyok, nekem kemeny 64% lett a matek közép érettségim, de matek I-II-t is erős 3-assal zártam, úgy, hogy vizsga előtt 3 nappal álltam neki, és azért nem vittem túlzásba. Szerintem nem vészes, mostanra úgy belerázódtam, hogy a matekos tárgyak jobban fekszenek, mint amit csak be kell tanulni. :D
2019. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem olyan vészes a matek mint amilyennek beállítják, szerintem simán teljesíthető mondjuk én mindig is matekosabb beállítottságú voltam de a legtöbb ismerősöm 3-astól jobb jegyekre teljesítették a matekot. Ha szorgalmi időszakban gyakorolsz egy kicsit, és az alapját a számolásoknak megérted akkor a zh-k/vizsgák sem lesznek vészesek :)
2019. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
G karon a gazdinfón és psz-en nehezebb egy fokkal, mint a többi G karos szakon.
2019. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!