Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyha néhány tantárgyból...

Hogyha néhány tantárgyból nagyon jó vagyok, más tantárgyakból viszont elég rossz, akkor mekkora esélyem van felvételin?

Figyelt kérdés
Ez most így kicsit hülye kérdés, de a lényeg az, hogy én angollal, vagy informatikával szeretnék továbbtanulni. Ebből a kettőből tavaly év végén is dicséretes ötös voltam, és kb most is úgy állok belőlük. Problémám az, hogy ezek mellet eléggé lusta és trehány voltam, tehát van 4 tantárgy amiből kettes vagyok. Ezekkel a kettesekkel van esélyem elmenni valahova továbbtanulni informatikával/angollal, vagy nagyon lehúznak a kettsesek?

2019. jan. 2. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném, hogy leginkább angollal szeretnék továbbmenni, azzal szeretnék tanulni.
2019. jan. 2. 15:09
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Értsük úgy, hogy középiskolából felsőoktatásba? Elég két tárgyból nagyon jónak lenni, ha az a két tárgy a felvételi követelmények között van. Informatikához elengedhetetlen a matek.
2019. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hova akarsz menni? Középiskolába vagy egyetemre?
2019. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Középiskolába
2019. jan. 2. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
8.ba hogy lehet 4 tárgyból 2esnek lenni? Javaslom hogy kapd össze magad mert a középiskola sokkal nehezebb az általánosnál, nem tudom hogy neked mi a jó lehet hogy több tanulás kell vagy magán tanár. Én szar matekos voltam és megszenvedtem mert utána nem voltak meg az alapok és közép suliba kb minden matek dolgozat előtt sírtam 3 napig.
2019. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!