Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweis Egyetem, Szegedi...

Semmelweis Egyetem, Szegedi Tudományegyetem és Pécsi Tudományegyetem gyógytornász hallgatói?

Figyelt kérdés

Ezen három egyetem között vacillálok, és már nagyon közeleg a február. Esetleg vagytok ezekről az egyetemekről,akikkel beszélhetnék privátban? Már az is sokat jelentene, ha itt mesélnétek az egyetemetekről, szakotokról, mit szerettek és mit nem, minden érdekel.

Előre is köszönöm!



2019. jan. 2. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! :) Semmelweisre jártam egy félévet, ha szeretnéd a kis idő alatt gyűjtött tapasztalataimat, ill. felsőbbévesektől hallott dolgokat szívesen megosztok veled :D
2019. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Yolo2 ***** válasza:
Én '18 nyarán végeztem a Semmelweisen, ha valamire nem tud az első válaszolni, nyugodtan kereshetsz engem is.
2019. jan. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg aktuális, én Pécsre járok, most fogom befejezni, szóval tudok mit mesélni :)
2019. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!