Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Erős szemüveggel lehetek nyomozó?

Erős szemüveggel lehetek nyomozó?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van egészségügyi felmérés, de fogalmam sincs mennyire veszik komolyan a dolgokat rajta. Ha erős a szemüvegem attól még felvehetnek nyomozónak?

2019. jan. 6. 12:53
 1/6 anonim válasza:
Még fegyveres őr sem!!!
2019. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy pl. kommandós nem lehetek, de a nyomozónál is annyira komolyan veszik a látással kapcsolatos problémákat?
2019. jan. 6. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a rendőrtiszti főiskola után előszőr mindenki utcai sétáló rendőr lesz (vagy olyan már nincs is?) és utána kerül be egy kapitányságra. Bár én csak a Jóban rosszban című sorozat alapján gondolom.
2019. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hányas a szemed?Úgy emlékszemem +/- 4 dioptriában határozták meg a maximumot.
2019. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is szemüveges vagyok és szintén redvédelemre megyek. Úgy tudom 4,00-ig felvesznek, nekem -1,75. Viszont attól os függ neked hanyas?
2020. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is trè sajnos a szemem, de én is az NKE-RTK-ra készülök, a műtét nem kérdés, én már addigra sajnos nem férnèk bele, jelenleg a szemem erősítèsèn dolgozom, hogy nehogy tovább romoljon, aztán jöhet a műtét. Az ilyen szakoknàl vèrkomoly egy szemvizsgàlat is.
2020. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!