Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus vagy BGE? Közösség...

Corvinus vagy BGE? Közösség szempontjából.

Figyelt kérdés

Mindkettő sulival szimpatizálok, de nem akarok olyan helyre járni, ami tele van sznobokkal.

Ebben az esetben melyiket ajánlanátok? Corvinusról nagyon elhíresedett ez a mondás. Tudom, hogy mindig vannak kivételek, meg BGE-n is vannak ilyen emberek, de engem erdekelne, hogy mégis melyik a jobb suli közösség szempontjából


2019. jan. 6. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak a fehérvári Corvinusról tudok nyilatkozni, ott elég jó a közösség és nem is vagyunk olyan sokan.
2019. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hali! Én BCE-s vagyok a pesti campuson. Én is hallottam erről sokat, de szerintem abszolút nem igaz! Nagyon nagyon kedves és aranyos mindenki. Én szívből ajánlom! :)
2019. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2019. jan. 11. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én tudok egy-két infóval szolgálni a BCE-ről, ha érdekel, nyugodtan írj rám:) Egyébként Corvinusosként nem igazán ajánlom ezt az egyetemet..
2019. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!