Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A biztosítási és pénzügyi...

A biztosítási és pénzügyi matematikára mivel jobb menni matematika bsc vagy pénzügy és számviteli diplomával?

Figyelt kérdés
Továbbá mennyit keres kb. egy biztosítási matematikus, és hol tud a legjobban elhelyezkedni?
2019. jan. 6. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenek a szakkal a kilátások: [link]

525 bruttó azért nem rossz. Lehet pl. pénzügyi elemzők, befektetési szakember, menedzser, aktuáris, kutató, stb.

2019. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én PSz-es vagyok és erre a mesterre szeretnék menni. Ha Psz-re jössz, készülj fel, h nem ad elegendő matekot hozzá, viszont megteheted azt, mint én: felveszek AK-s matekot, valamint bejárok olyan órákra, amelyeket fel sem vettem, csak hasznosnak tartok a továbbiakban.
2019. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen matematika BSc-vel jobb menni, és úgy sem lesz könnyű.
2020. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!