Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE fizika, (esetleg infó...

ELTE fizika, (esetleg infó vagy eltecon ak), mik a kilátások?

Figyelt kérdés

KÉRLEK, olvasd végig, kicsit hosszú lett.


Matek fizikás infós érdeklődésű vagyok, most végzek gimiben. Infóból van már előrehozott emeltem, jól sikerült, matek fizikából idén emeltezem.


ELTE fizikán gondolkodom, érdekel is, de úgy hallom nagyon elméleti. (Amit szeretek félreértés ne essék csak nem tudom, hogy mennyire lehet elhelyezkedni vele, milyen fizetéssel.) (Kutatás, tanárság annyira nem fog meg.)

Azt mondják, jó szak mert olyan sok matek fizika van, hogy az ember gondolkodása is sokkal jobb lesz, ami előny...

És el lehet helyezkedni határterületeken pl programozás, mérnökség, közgazdászat, pénzügyi elemzés.

Ez igaz?


Infó is megy, de nem, tudom, hogy érdekel-e igazán.


Gondolkodtam még ELTE ak-n vagy BCE ak-n csak állítólag nem olyan erősek ezek a szakok. Én viszont 100%-ban ki akarom használni az egyetemi éveimet.


Mérnöknek nem biztos, hogy mennék első körben, annyira nem érdekel.


Melyik szakra érdemes menni? Mennyit keresnék velük. Magyarország vagy külföld?


Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, aki még tanul, aki már elhelyezkedett.



2019. jan. 6. 19:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!