Középiskola ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tudom milyen középiskolába mennyek, ezért gondoltam kérek pár ötletet. Fontos hogy nem iskola neveket kérek, mert szlovákiai (felvidéki) vagyok. Hanem csak öteltek, hogy milyen szakközépiskolák vannak (még nem tudom hogy gimi vagy szakközép, ha valamelyik mellett ellen tudtok érvelni, az is jöhet). Előre is köszi.

2019. jan. 7. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nem lehet. Megnézed mi van a környékeden 1,

2. milyen az átlagod. Így leszűkítheted hova vennének fel. Mi érdekel? Akarsz-e egyetemre menni vagy dolgozni szeretnél középiskola után?

2019. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vmi szakközepet javasolnék (nálunk Magyarországon ezeket most szakgimnáziumnak hívják). Közgazdaság, kereskedelem, turisztika. De mi van felétek? Vagy elköltöznél?
2019. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1-es tanuló vagyok pár tantárgyból van csak 2-esem (itt fordítva van mint Magyarországon tehát nálunk az 1-es a legjobb 5-ös a legrosszabb). Környékemen 2 magyar gimi van csak, sajnos :/ és kb egész szlovákián ennyi. (Van egy másik kérdésem, hogy hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy folytathassam a tanulásom Magyarországon). Várom a további ötleteket.

2019. jan. 8. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hat azt kellene tudni, hogy mi erdekel.

Ha te dolgozni szeretnel elmenni, akkor szakgimi, ott kitanulsz egy jo szakmat. ,,Szakkepzese a jovo".

Ha te egyetemre/foiskolara szeretnel menni, akkor a gimit ajanlom. Ott erre keszitenek fel.

Ha te mondjuk infora mesz szakgimibe, akkor termeszetesen mehetsz egyetemre, de csak informatikaval. Vagyis massal is, de akkor azokra a targyakra nagyon ra kell fekudni, mivel ahhoz, hogy szakmat kitanulj, sok mas tantargyat elvesznek a tantervbol.

Hogx hogyan gyozd meg oket?

Bizonyitsd, hogy megallnad a helyed Magyarorszagon is. Tudnal onallo lenni. Aztan rimankodj.:D

2019. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!