Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meddig csinálhatom meg a...

Meddig csinálhatom meg a nyelvvizsgát 2019-es felvételinél, hogy még be tudjam számítani többletpontként?

Figyelt kérdés
Márciusban szeretném letenni a nyelvvizsgát, készülök is rá keményen, de ha véletlenül nem sikerül, akkor nem tudom, hogy van-e lehetőség pl. májusban, júniusban újra próbálni.

2019. jan. 7. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem már nem. Minimum egy hónap mire kijavítják, majd még 1 mire a bizonyítványt megcsinálják.

A májusi még esetleg, de nagyon-nagyon necces.

2019. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Június már tuti késő. Nem lesz meg júni végére, júli elejére. Március, május az oké.
2019. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A májusi még jó, nyelvtanár vagyok, eddig senkinél nem volt probléma a májusival.
2019. jan. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha Origo nyelvvizsgát csinálsz, akkor igen, mehetsz a márciusira kész lesz. menj fel a weboldalukra, oda le van irva a nyelvvizsga időpontok mellé, hogy kész lesz-e a nyelvvizsgád a hiánypótlásig.


Én áprilisban megyek nyelvvizsgázni, és oda van irva, hogy kész lesz a felvételi adatpótlásig a nyelvvizsga. A májushoz az van irva, hogy VALÓSZINULEG NEM lesz kész. A későbbieknél ott van, hogy biztosan nem lesz kész. Tehát max április az utolsó vizsgaidő amikor még kész lesz!

2019. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2019. jan. 8. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!