Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hármas vizsgát érdemes megprób...

Hármas vizsgát érdemes megpróbálni kijavítani?

Figyelt kérdés
Igazából nincsen rá komolyabb okom, csak szimplán zavar, hogy hármas lett. Minden órára bejártam, jegyzeteltem, sokat tanultam a vizsgára is, elolvastam az összes ajánlott irodalmat hozzá és azt éreztem, hogy egész jó lesz, de csak hármas lett. Valahogyan nem ilyen jellegű feladatokra számítottam, máshogyan kellett volna készülnöm rá. Eddig mindenem négyes és ötös, ez az egy lett hármas és úgymond bántja a szemem. Most egy hetem lenne még a következő vizsgáig, de nem tudom... Szívem szerint elmennék, mert zavarna, ha nem tennék meg mindent azért, hogy jobb legyen. Ugyanakkor azért mégsem egy nagy dolog, a hármas annyira nem vészesen rossz (főleg, hogy amúgy rengetegen megbuktak), sikerült a tárgy és az utolsó jegy számít, ami sajnos nem garantált, hogy jobb lesz...
2019. jan. 8. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem érdemes, legalábbis én is javítottam, nekem az összes vizsgám ötös volt kivéve egy, az kettes, három napom volt a vizsgáig, de végül engedték és így négyes lett.. ez is bántja a szemem de már így marad :D


Hajrá!

2019. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy több van benned és tényleg sokat tanultál, akkor igen, menj el újra. Én is mennék. Hajrá!
2019. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont nem kockáztatnám a hármasomat, főleg, hogy ahogy írod, sokan buktak is! Mert hallottam azért már olyat, hogy azért csúszott egy évet valaki, mert javítani akart:( Esetleg kérdezd meg a tanszéket, garantálják-e, hogy nem buktatnak meg, ha javítani mész (mert bár hivatalosan simán bukhatsz, nálunk van néhány jófej tanszék, akik azt mondják, rontani lehet, de azt megígérik, hogy ha javítani próbálsz, legalább nem fognak megvágni:))
2019. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, rengetegen megbuktak... Nem tudom, még gondolkozok rajta. Sajnos az is benne van a pakliban, hogy megbukok, szóval ha mondjuk a javítóm rosszabb lesz, akár egyes, akár kettes, mindenképpen az a jegy lesz a végleges, akkor is ha ez bukással jár. Amúgy igen, nálunk is vannak ilyen sztorik pl. az egyik lányt én is ismerem, első féléves tárgy négyest akart ötösre javítani és már lassan végezni fog, de azt a tárgyat még mindig cipeli...
2019. jan. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!