Tanulhatok e nappalin?

Figyelt kérdés
Na szóval! 2 évig szakgimnáziumba jártam, aztán átmentem szakmára az el van végezve! Akkor voltam 19! Most vagyok 21 és mivel dolgozni nem nagyon akarok meg anyagi hátteret szüleim megteremtették, vissza akarok menni idén érettségire 2 éves nappalira! Mindehol azt hallom, hogy mehetek, szívesen csinálom! Elvileg 25 éves korig szóval beleférek bőven! Ja, és nem a helyi sulimba hanem a másik városba! Ezt lehet?
2019. jan. 8. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát okjs tanfolyamok vannak 25 éves korig nappalin. Az ilyen külön érettségire felkészítő dolgok felnőtteknek estin szokott lenni. De lehet van olyan, ahol van lehetőség.
2019. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van! Direkt a 2 éves nappali érettségire van kiírva! [link] [link]
2019. jan. 9. 01:00
 3/8 A kérdező kommentje:
OLVASD EL! ??????? [link]
2019. jan. 9. 01:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez direkt arra megy hogy nappalin is!
2019. jan. 9. 01:01
 5/8 A kérdező kommentje:
képzésekre szakma- és szakmacsoport független, iskolai rendszerű szakképzésben szerzett OKJ, vagy vele egyenértékű végzettséggel lehet jelentkezni. A jelenlegi szabályozás értelmében 25 éves korig van lehetőség nappali rendszerű oktatás keretei között az érettségi megszerzésére irányuló tanulmányok folytatására. 25 éves kor felett esti vagy levelező munkarend szerint lehet a szakgimnáziumi képzésben részt venni.
2019. jan. 9. 01:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet! Amennyiben van nappalis, mehetsz rá!
2019. jan. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fantasztikus😛😛😛😛😛😛
2019. jan. 9. 01:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyedül azon parázoz, hogy számít e az hogy 2 évet itthon vertem a brét..... Remélem nem! Meg ugye ez egy másik suli, de gondolom nem azt nézik hogy ott végeztem.... Sehol sincs kikötve, csak annyi hogy iskolai okj!
2019. jan. 9. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!