Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági diploma piacképes,...

Gazdasági diploma piacképes, könnyen ellehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretnék majd menni 1-2 év múlva, most kezdtem el dolgozni 21 évesen. Szedegetem rá a pénzt, viszont nagyon bizonytalan vagyok. :/ Gazdasági szakon gondolkodom, de nem tudom mennyire nehéz. Matekot rühellem, mindig 2-3-mas voltam belőle, de inkább 2. Tanulni azt tudok, azzal nincs baj... Szóval kérdésem, hogy ezzel a diplomával ellehet e helyezkedni, illetve, hogy a matek mennyire megy ott?

Van okj-m, de sajnos semmit nem érek vele, mert mindenhova felsőfokú végzettséget kérnek.



2019. jan. 10. 17:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyílván nem a pénzügyi szakra gondolok, hanem mondjuk emberi erőforrások.
2019. jan. 10. 17:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Emberi erőforrásokkal is lehet valamit kezdeni, de a kereskedelem és marketing sokkal jobb. Több cégnél is van, mint HR, könnyebb vele állást találni.
2019. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

jó a HR


semmihez nem kell érteni mégis te lehetsz az "észkombájn" élet- és halál ura

2019. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!