Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Neumann János Egyetem logiszti...

Neumann János Egyetem logisztikai mérnöki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A logisztikai mernoki szakrol mi a velemenyetek? 4-es tanulo vagyok atlagban, a pontjaim meglesznek, csak az erdekelne hogy aki oda jar az mit gondol errol.:) Milyen nehez, milyen a kolesz, az oktatas, meg az egesz varos.

18/L



2019. jan. 10. 19:22
 1/8 anonim válasza:
78%

Szia!

Érdemes logisztikát tanulni, azt mondják van jövője. A szak magánban szerintem nem annyira nehéz, mondjuk én is csak most kezdtem. Ez is mérnöki szak, fizikát és a matekot tudni kell. Kolesz rendben van az elsősök könnyen be tudnak kerülni. A várostól ne várj sok bulit max ha az ismerősökkel elmentek egy jó kocsmatúrára.

2019. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:) És a vizsgák milyenek? A szóbeliktől nagyon félek, remélem nem lesz abból sok..😞
2019. jan. 14. 06:21
 3/8 anonim válasza:
Engem is érdekelne!
2019. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A vizsgák sok tanulással megoldhatóak. A szóbeli pedig elég tanárfüggő.
2019. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyobb egyetemeken, ahol sok diák van kevesebb a szóbeli. A logisztikai mérnök a kevésbé keresett, és megfizetett mérnöki szakokhoz tartozik. Ilyen általános kapcsolattartói meg szállítmányozással kapcsolatos munkákra jó.
2019. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

#4

#5


Ti melyik suliba jártok?:)

2019. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez volt a 4. Félévem logisztikai mérnökként az NJE-n . Ha van kérdésetek írjatok nyugodtan
2019. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5: " Ilyen általános kapcsolattartói meg szállítmányozással kapcsolatos munkákra jó."


Ez baromság. A logisztikai mérnök, lényegében folyamat mérnök, inkább foglalkoznak gyártás tervezéssel, raktári folyamatokkal, mint "szállítmányozással". Valami speditőri OKJ-vel kevered ezt a mérnöki szakot, eleve az akreditált tantervekben ~10 kreditnyi szállítmányozás van csak (és 200 kreditnyi más).

2019. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!