Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó választás a földrajz kémia...

Jó választás a földrajz kémia info fakt?

Figyelt kérdés
Nemtudom mit válasszak de a földrajzot és a kémiát szeretem a legjobban az info meg mindig jó!

2019. jan. 11. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem az alapján kell választani, hogy mik a kedvenc tárgyaid, hanem, hogy mihez akarsz kezdeni érettségi után. Azaz, hogy az egyetemi felvételihez milyen tárgyak kellenek.


Nálunk ezt fakt választáskor elmondták...

2019. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Ezek full különböző területek. Legyen földrajz helyett kémia, akkor talán viszed valamire az életben.
2019. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem matek-fizika-töri-francia volt. Már miért ne lehetne élvezetből tanulni, nem csak stratégiaként?
2019. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha te ezt szeretnéd, és megy is, érdekelnek ezek a területek;és egyik faktot sem szeretnéd kihagyni, érdekel,hogy magasabb szinten tanuld, akár mint egy hobbit (kedvtelésből szabadidős tevékenység, nem a hobbit:)) ; akkor szerintem okés. Meg pl nemtom kötelező-e, és mennyit, és időben megérné-e , hogy jönnél ki vele időben, és nem ütnék-e egymást az órák, és energiailag bírnád-e nem fulladnál-e ki tőle ennyi tananyagtól, ennyi emelt szintű tananyagtól. De amúgy szal,ha szeretnéd és bírnád is, akkor szerintem oké, és teljesen rendben van.
2019. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azzal viszont kötekednék hogy semmi köze nincs a föcinek és a kémiának egymáshoz. Nekünk például általánosban föcin meg kellett tanulni sok-sok kőzet összetételét most meg kémián tanulunk kőzetekről, reakcióikról... szóval szerintem a geológia egy elég nagy átfedés
2019. jan. 12. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!