Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem pedagógus kar?

Debreceni Egyetem pedagógus kar?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 11.-es vagyok, és lenne egy kérdesem valamiről, ami nem tiszta számomra. Egyszerű ének-zene tanár szeretnék lenni, és a Debreceni Egyetemen ugye van Zeneművészeti kar, ahol van lehetőség, viszont oda nagyon profi embereket várnak akik konkrét zeneművészek. Láttam, hogy van külön pedagógia, és azt szeretném kérdezni, hogy azon belül van lehetőség ének-zene tanárnak lenni? Ahol nem ilyen művészeket várnak. És ha van mik a követelmények?

Esetleg tudtok más egyetemeket is mondani?

A válaszokat előre köszönöm! :)


(18/L)



2019. jan. 12. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! A pedagógia szak a bölcsészettudományi karon belül van, ha ezt a szakot elvégzed, ezzel még nem lehetsz tanár. Ha tanár akarsz lenni, akkor osztatlan tanári szakra kell jelentkezned, a megfelelő szakpárokra, a felvi.hu ezt szépen kilistázza neked. Szintén ezen az oldalon tudod kikeresni, hogy van-e a DE-n ének-zene tanári szak.
2019. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!