Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Debreceni Egyetem pedagógus kar?

Sziasztok! 11.-es vagyok, és lenne egy kérdesem valamiről, ami nem tiszta számomra. Egyszerű ének-zene tanár szeretnék lenni, és a Debreceni Egyetemen ugye van Zeneművészeti kar, ahol van lehetőség, viszont oda nagyon profi embereket várnak akik konkrét zeneművészek. Láttam, hogy van külön pedagógia, és azt szeretném kérdezni, hogy azon belül van lehetőség ének-zene tanárnak lenni? Ahol nem ilyen művészeket várnak. És ha van mik a követelmények?

Esetleg tudtok más egyetemeket is mondani?

A válaszokat előre köszönöm! :)

(18/L)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Debrecen, egyetem, továbbtanulás, ének-zene, tanulás, felsőoktatás

jan. 12. 12:49  Privát üzenet  

A válasz
Szia! A pedagógia szak a bölcsészettudományi karon belül van, ha ezt a szakot elvégzed, ezzel még nem lehetsz tanár. Ha tanár akarsz lenni, akkor osztatlan tanári szakra kell jelentkezned, a megfelelő szakpárokra, a felvi.hu ezt szépen kilistázza neked. Szintén ezen az oldalon tudod kikeresni, hogy van-e a DE-n ének-zene tanári szak.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 13. 17:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti mit választanátok? Szerintetek, melyik lenne a legjobb? Kérlek, ajanljatok sulit.
Mesterképzésen tanulok, nem tanári, és nem pedagógus. Ráeszméltem, hogy oktatni szeretnék, akár középiskolában . Van erre lehetőségem átképzéssel, vagy csak az osztatlan képzés létezik?
Februárban szeretnék alkalmassági vizsgára menni az ELTE-TÓK-ra. Óvodapedagógusnak készülök és érdekelne, hogy milyen dalokkal kell készülni (pár cím)? Miben kell menni, tekintve...
Milyen az alkalmassagi vizsga, ha óvoda pedagógus szakra szeretnék jelentkezni?
Elvégezhetem a Kréta pedagógus modul e-learning tanfolyamot, ha nem vagyok pedagógus?
Tanítóképző főiskolai tanulmányokhoz hasznos lehet a jelenlegi általános iskolás tankönyvcsomag?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!