Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés
lillakamilla007 nevű felhasználó kérdése:

Osztatlan tanári ANGOL és (német) KÁROLI, Debrecen, ELTE, Eszterházy, Szeged?

12 éve tanulok angolt, emeltezek belőle, van egy felsőfokúm. Németet csak 2 éve tanulok, közepezek, de nem vagyok nagyon jó szinten, nyáron megpróbálom felhozni magam.

(fun fact: Gondolkodtam anglisztikán, de eltántorítottak/tottam magam tőle.)

Szerintetek a felsoroltak közül melyik egyetemre menjek?

Károlira szeretnék járni, mi a véleményetek róla?

Kollégiumra milyen lehetőségeim vannak (szolnok megyei városból), mit kell róla tudni?

Előre is nagyon szépen köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, német, egyetem, Károli, Debrecen, Szeged, ELTE, Eszterházy, tanár

jan. 12. 19:39  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

pályaalkalmassági mit takar pontosan mit takar a Károlin (és esetleg a többi egyetem, ha van olyan)?

# 1/3Időpont jan. 12. 20:46 Privát üzenet

"Károlira szeretnék járni, mi a véleményetek róla?"

Ha én valahova szeretnék járni, akkor nem írok ki egy ilyen kilométeres kérdést teljesen értelmetlenül!

Menj a Károlira, jó az neked, 'oszt élj boldogul!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 12. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, de lehet hogy valki olyan velemenyt mond, hogy teljesen megvaltozik az elkepzelesem. Emellett a tobbi egyetemrol is szeretnék velemenyeket hallani. :)

# 3/3Időpont jan. 14. 08:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eszterházy Károly Egyetem programozó informatikus szak vélemény, tapasztalat?
Debreceni Egyetem pedagógus kar?
Az egri Eszterházy Károly Egyetemen az osztatlan tanári képzés által adott diploma az középiskolákban is hasznosítható (angol nyelv+informatika szak) vagy csak általános iskolákban?
Eszterházy Károly Egyetemen vagy Debreceni Református Hittudományi Egyetemen érdemes tanítónak menni? Tudnátok mesélni, ha valaki jár valamelyikbe?
Az Eszterházy Károly főiskola vagy a Debreceni Egyetem közül melyik helyen érné meg a Biológia alapszakot tanulni?
Hajdúböszörmény, Eszterházy vagy Soproni Egyetemen jobb az óvodapedagógus képzés?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!