Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztatlan tanári ANGOL és...

Osztatlan tanári ANGOL és (német) KÁROLI, Debrecen, ELTE, Eszterházy, Szeged?

Figyelt kérdés

12 éve tanulok angolt, emeltezek belőle, van egy felsőfokúm. Németet csak 2 éve tanulok, közepezek, de nem vagyok nagyon jó szinten, nyáron megpróbálom felhozni magam.

(fun fact: Gondolkodtam anglisztikán, de eltántorítottak/tottam magam tőle.)

Szerintetek a felsoroltak közül melyik egyetemre menjek?


Károlira szeretnék járni, mi a véleményetek róla?

Kollégiumra milyen lehetőségeim vannak (szolnok megyei városból), mit kell róla tudni?


Előre is nagyon szépen köszönöm!



2019. jan. 12. 19:39
 1/4 A kérdező kommentje:
pályaalkalmassági mit takar pontosan mit takar a Károlin (és esetleg a többi egyetem, ha van olyan)?
2019. jan. 12. 20:46
 2/4 anonim ***** válasza:

"Károlira szeretnék járni, mi a véleményetek róla?"


Ha én valahova szeretnék járni, akkor nem írok ki egy ilyen kilométeres kérdést teljesen értelmetlenül!


Menj a Károlira, jó az neked, 'oszt élj boldogul!

2019. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, de lehet hogy valki olyan velemenyt mond, hogy teljesen megvaltozik az elkepzelesem. Emellett a tobbi egyetemrol is szeretnék velemenyeket hallani. :)
2019. jan. 14. 08:32
 4/4 anonim válasza:
Én az Eszterházyra járok elsőéves angol-töri osztatlan tanári hallgató vagyok és imádom:D. Ha gondolod írj privátban és ha van kérdésed szívesen válaszolok rá.
2019. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!