Mit tanuljak az egyetemen?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyetemre menni. Kedvenc tantárgyan a biológia (és a többi természettudomány) és olyan szakokat keresek amikkel később jól lehet keresni és könnyen elhelyezkedni.

Tudnátok nekem ilyeneket mondni?

Orvosi sajnos offos mivel nincs hozzá gyomrom 😅



2019. jan. 14. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kemia/vegyesz.

Gyogyszeresz.

2019. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyészmérnök,biomérnök,kémia—->vegyész,gyógyszerész,esetleg kutató,biológiából, környezetmérnök....
2019. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Orvosi nem jelenti hogy sebesznek kell lenned
2019. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok belekötni az előzőbe,de azért az anatómiához is kell gyomor mármint a gyakorlathoz,lehet,hogy a vért se bírja,nem feltétlen érthette a sebészetre.
2019. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van orvos rokonom és tudom hogy már a szakosodás előtt boncolnak az anatómiához, szóval így hanyagolnám. 😅

Köszi mindenkinek a válaszokat!

2019. jan. 20. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kémiát szereted, nagyon ajánlom én is a gyógyszerészetet. Ha elvégzed, szinte azonnal lesz munkahelyed (munkahelytől függően viszonylag jó fizetéssel), valamint sok lehetőség van ebben a diplomában. Mehetsz gyárba, patikába, kórházba, kutathatsz, lehetsz orvoslátogató és még számtalan egyéb.

Neked nem túl jó hír, de GYTK-n is van anatómia (bonctermi gyakorlattal), de közel sem annyi, mint orvosin. Csak a formalinszagot kell megszokni, az a legrosszabb benne, de mindenféle kémia labor keretében rengeteg, ennél sokkal büdösebb anyaggal találkozik az ember. :)

2019. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!