Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tervezőgrafika felvételi?...

Tervezőgrafika felvételi? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Művészetisekhez fordulnék elsősorban. Mindig is grafikusnak szerettem volna tanulni, imádok rajzolni gyerekkorom óta. Bár sosem tanultam, ez nálunk ilyen "családi örökség" :D


Most szeretnék komolyan nekifutni a felvételire való felkészülésnek. Bár utána néztem MKE-n és MOME-n is, volna pár kérdésem, amire nagyon megköszönném, ha kaphatnék választ.


Milyen jellegű munkákat kell/érdemes bemutatni tervezőgrafika szakon? Gondolok itt most arra: kizárólag szénnel készült művek, vagy festmény is követelmény? Drapéria, csendélet, anatómia, stb..? Annyit tudok, hogy rajzfilmfigurák/manga meg egyebek teljesen felejtősek. Tehát így átfogóan érdekelne, milyen munkák "elvártak". Illetve az is - tényleg bocsánat ha van pár hülye kérdés:D - de elektronikus formában, vagy papíron kell bemutatni?


Illetve: láttam ajánlott irodalmakat is. Ezeket mennyire kell komolyan venni? Az összes könyvet betéve kell tudni? Emellett vélemények is érdekelnének az intézményekről(:


Nagyon szépen köszönöm a segítséged!



2019. jan. 14. 12:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!