Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri a Nemzeti Közszolgálati...

Megéri a Nemzeti Közszolgálati egyetem katona vezető szakát választani?

Figyelt kérdés
10. osztályos lány vagyok, szóval még van 2 évem dönteni, ám már 8. osztályos korom óta ide szeretnék menni. A követelménnyel nincs baj, jól tanulok és rendszeresen űzők harcművészetet is (ökölvívás), ám annyira mégsem látok bele a dolgokba. Szerintetek jó ötlet lenne majd a jövőben oda jelentkezni? Esetleg azok, akik már felsőoktatásban tanulnak (netán ott), tudnátok mondani nekem néhány jótanácsot? Mire számíthatok?

2019. jan. 14. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ azon belül is melyik szakirányra szeretnél menni. Egyébként a legfontosabb, hogy bírjad a stresszt és azt, hogy rengeteg szabadidődbe fog mindez kerülni. Egyébként egy szép hivatás, mégha sok sok problémával is jár néha. Én azt mondom még van két éved, gondolkodj más lehetőségekbe is B tervként, + járd körbe alaposan hogy mégis pontosan mi szeretnél lenni a HHK-n belül. Na meg hogy hol tudnál elhelyezkedni később :)
2019. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!