Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakmérnöki képzésre lehet...

Szakmérnöki képzésre lehet jelentkezni MSc mérnöki diplomával?

Figyelt kérdés
Nekem a BSc diplomám nem mérnöki, viszont az MSc diploma mérnöki. A tájékoztatóban az van, hogy a szakmérnöki jelentkezéshez a BSc diploma szükséges. Ebben az esetben mi a teendő?
2019. jan. 15. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Írd le a konkrét példát, mert így nehéz segíteni.

Pl. Vegyész BSc (ez ugye természettudományos) + mondjuk Vegyészmérnök MSc-d van, és ez után akarnál mondjuk műszeres analitika szakmérnökire akarnál menni,annak nem látom akadályát.

2019. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
földtudományi alapszak után végeztem olaj- és gázmérnökit, a szakmérnöki pedig minőségbiztosítási
2019. jan. 15. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Adott képzés szervezőjénél érdeklődj! (De valószínűleg elfogadják, mert gondolom, az MSc-n megköveteltek pár kiegészítő BSckurzus pótlását)
2019. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ijesztő, hogy két diploma után képtelen vagy megtudni, hogyan lehet egy adott szakra jelentkezni, és a GYK-n érdeklődsz. Remélem, a mérnöki problémákra nem itt keresed majd a választ. Ahogy írták, felveszed a kapcsolatot az adott egyetem tanulmányi osztályával, és kérdezel.
2019. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen voltak kiegészítő tárgyak, de inkább szakmai jellegűek.
2019. jan. 15. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!