Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőttként más diplomával és...

Felnőttként más diplomával és eddigi pályával hogyan hol talulhat valaki művészetet ezen belül rajzolást, festést?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok, államigazgatási diplomával, hivatali múlttal. Mndig is alkottam, de pár éve jelentősebb részét teszi ki az életemnek. Úgy döntöttem hivatalossá teszem a dolgot és célirányosan kezdek tanulni ezügyben. Felvi.hu...nos egyáltalán nem találtam ilyesmit ott.

Hol milyen képzést kell avgy lehet ezügyben választani?

Rajztanár? Régebben volt olyan hogy rajz és vizuális kultúra. ost em találok. Aki ilyen területen mozog segitene? ksözönöm



2019. jan. 16. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak művész szakok is. Én csak Pécset tudom, itt van festőművész,szobrászművész stb a művészeti karon. Máshol is van szerintem
2019. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy meg se nézted a felvit, vagy nem tudod használni. Én többk között a következőket találtam:

tervezőgrafika (alapképzés),

képzőművészet-elmélet (alapképzés)

látványtervezés (alapképzés)

festőművész (osztatlan képzés)

grafikusművész (osztatlan képzés)

Ha rajztanár akarsz lenni, akkor egy másik szakot is választanod kell.

2019. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Achilles!

Megnéztem az általad felsoroltakat de igazán nem felel meg egyik sem.

Illetve azért irtam , hogy már van más területen diplomám, mert igy gondolom msc-re kellene menjek.

Ugy hiszem inkább te vagy az aki nem olvasott figyelmesen.


;-)


De sebaj ne bántsuk a másikat. Sose értette miért kell itt ilyen indulatosan viselkedni a kérdezővel.


Egyébként vaószinű, hogy nem tudom megfelelően használni a felvi.hu-t, anno érthetőbb volt :)

2019. jan. 16. 11:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyik sem felel meg, akkor mit szeretnél??:) Van tanári képzés is (osztatlan képzésben, egy másik szakkal együtt), de szerintem annak csak akkor van értelme, ha tanár akarsz lenni. Vannak nem egyetemi szintű képzések is, ha az szimpibb. Amúgy attól, hogy már van diplomád nem kell mesterre menned, mehetsz alapképzésre (sőt amúgy lehetséges, hogy nem is tudsz ilyen területen mesterre menni, ha nem szakirányú végzettséged van...bár azért van átjárás, szóval nem tudom biztosan).
2019. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Államigazgatási diplomával nem tudsz csak msc-t csinálni, mert mindnek alapfeltétele a szakirányú bsc. Nekem művész-tanár diplomám van (igaz zeneművészeti ágon), így ebben biztos vagyok.

1-es voltam

2019. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!