Szerintetek nem gáz?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, van két elvégzett évem egy egyetemen, amit, abba kellett hagynom sajnos. Ez 10 éve volt, most ismét lenne lehetőségem tanulni, de erre az egyetemre felvételiznem kéne újra elvileg, mert változtak a pontszámítások, viszont most nincs meg a pontom, ami kéne ahhoz, hogy ismét oda járhassak. Szívesen elkezdenék egy másikat is, de mivel elég lökött gyerek voltam nem igazán tanultam jól, de szívesen érettségiznék újra bármelyik tárgyból emelt szinten is akár. Szerintetek ez nem cigi 35 évesen a 18 évesek között izgulni :D
2019. jan. 16. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a 18 évesek között kell izgulni. Esti képzésen jobbára felnőtteket készítenek fel érettségire...
2019. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kerdezonek mar vann erettsegije. Es amugy is az esti gimi mem felveteli elokeszito.


Kerdezo: Egyutt fogsz erettsegizni a fiatalokkal, de ez ne erdekeljen. Amugy ha ujra erettsegizel, fizetned kell. Emelt szint 37.000, kozepszint 22.000 per targy.

Sok sikert.

2019. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is újraérettségiztem (egy évre a rendes érettségi után a pontok miatt) és ott is volt 2 felnőtt férfi. Senki nem nézett rájuk furán. :)

Ugyhogy hajrá :)

2019. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Most látom, hogy jó elírtam, szóval nem cigi, hanem ciki akart lenni. :D Biztos Freud sipákolt a fejemben, éppen rágyújtottam, mikor írtam :D


Igen, van érettségim, 2003ban szerzetem. És most látom, hogy kihagytam, bár nem tudom releváns e, de 2005-ben már egyszer újra érettségiztem történelemből mondjuk csak középszinten, sikerült is egész szépen javítani az eredeti jegyen, de még lenne hova azért, így csak 4es lett, ilyen esetben lehet történelemből újra érettségizni emelten? Persze díj ellenében.

2019. jan. 16. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyiszor érettségizel újra amennyiszer akarsz. (persze ha fizetsz).
2019. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!