Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szünet vége óta nem megy a...

Szünet vége óta nem megy a tanulás?

Figyelt kérdés
Nem tudom bemagolni a magyart, keverem az eddigi 18 tételt, törit sem tudom megtanulni (bár ezt soha nem is tudtam), matektanar egy szemétláda analfabéta aki saját magát zavarja össze sorozatosan, sokmindenkinek nem megy és nem gyakoroltat hanem tz-t irat mert "haladni kell", beadandó füzetet kér amit ha nem adsz be egyest ad, írtam neki hogy kolis vagyok és otthon maradt de majd haza kegyek mert versenyem lesz és másnap oda adom neki de le se szrta. Hiába magolok hiába tanulók már görcsölök és keverem a dátumokat/neveket/eseményeket, mindent. Kétségbe vagyok esve. Mit tehetnék?
2019. jan. 17. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Pihenj egy napot, első körben. Most a hétvégén ne csinálj semmit, ne tanulj, csak pihenj és szórakozz. Mind a tanulás, mind az egyéb jobban fog menni utána, hidd el
2019. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. Köszi!
2019. jan. 19. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!