Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vizsgakurzus hogyan működik?

Vizsgakurzus hogyan működik?

Figyelt kérdés

Nem sikerült egy tárgyam,vizsgakurzusban felvettem.

Elvileg most regisztráció héten is el lehet menni vizsgázni belőle vagy a következő vizsgaidőszakban.

Erre külön fel kell vennem egy vizsgát?

Vagy hogyan rudom jelezni,hoy én most alarok vizsgázni,nem a következő vizsgaidőszak végén?



2019. jan. 17. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapvetően a vizsgakurzusnak az a lényege, hogy ha sikerült az aláírást megszerezned, de a kreditet nem, akkor vizsgakurzuson csak a vizsgára kell elmenned, nem kell újrajárni az órákat. (nálunk a vizsgakurzus 4500 ft)

Ha épül a tárgyra más a következő félévben, de ahhoz elég csak az aláírás, akkor azt is fel tudod venni.

Én olyat még sose hallottam, hogy reghéten lehet vizsgázni, elvégre olyankor még órák sincsenek, nem hogy vizsgák, de legkésőbb a következő félév végén el tudsz menni vizsgázni.

Szóval nem tudom ez a reghétes dolog micsoda:D

2019. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!