Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találhatok olyan középisko...

Vcsongor kérdése:

Hol találhatok olyan középiskolát, ahol a legjobb képzést kapom, ha a filmes/videós, de főleg médiával kapcsolatos szakmában szeretnék majd dolgozni?

Figyelt kérdés
Kérlek írnátok ilyen iskolákat, ahol médiával, de leginkább a filmes, videós szakmával kapcsolatosan tanulhatok?

2019. jan. 18. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik városban?? Ha Bo akkor keress olyan sulit ahol van mèdia szak.pl.Vörösmarty gimi,kispesti Deák gimi..

stb.

2019. jan. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leövey
2019. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A város szinte mindegy, annyi a lényeg hogy észak, vagy közép dunántúli/Bp-i legyen
2019. jan. 19. 18:30
 4/4 anonim válasza:

Én a Kispesti Deák Ferenc gimnáziumban végeztem médiás szakon, jó érettségit is szereztem belőle.

Viszonylag tűrhető, mély elméleti tudást kapsz, de sajnos nagyon gyenge a gyakorlati képzés emiatt. (De úgy tudom, ez máshol is így van.)

Összetetten tanítanak, hiába videózás érdekel, ugyanúgy fogsz ott valamennyi újságírást, rádiózást,médiaelméletet-tudományt, stb. tanulni.

Aránylag jól felkészítenek, de csak akkor ajánlom, ha tudsz/hajlandó vagy időt befektetni önképzésbe is, különben a későbbi továbbtanulásnál nem leszel elég versenyképes megfelelő gyakorlati tudás hiányában.

Legjobb tudomásom szerint nincs csak és kizárólag filmes képzés sehol.

2019. márc. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!