Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Felvi.hu-n a dokumentum feltöltésnél elég egy telefonos fotó a dokumentumról? (pl. : bizonyítványról)

Köszönöm!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: felvételi, felvi.hu, egyetem, iskola

jan. 19. 21:01  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, de akkor az jó minőségű legyen, egyenes, minden benne legyen stb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 19. 21:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! Ha jól tudom,akkor csak a 11. és 12.-es év végi jegyek oldalát kell lefotózni. Igaz ?

# 2/5Időpont jan. 19. 21:14 Privát üzenet

Nem feltétlenül csak a 11. és a 12. évfolyamos bizonyítvány kell. A tanulmányi pontoknál megadott tárgyak utolsó két éves eredményét tartalmazó bizonyítványt oldalak kellenek.

Szóval, ha a természettudományi tantárgynak olyat adtál meg, amit első két évben tanultál, mint például a földrajz (feltéve, ha nem voltál fakultáción), akkor fel kell tölteni a 9. és a 10. évfolyamos bizonyítványt is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 20. 02:39 Privát üzenet
Tölts le egy scanner alkalmazást és nem lesz az, hogy "hát nem elég jó a kép..."

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 22. 21:24 Privát üzenet

Itt kérdezném, hátha tudjátok, nem írok ki ezért újat:

Ha a bescannelt doksi nem "egyenesen" áll, akkor az problémát jelent? Vagy így is feldolgozzák?

feltöltöttem mindent pdf-ben, de eddig nem is gondoltam rá, hogy talán el kellene 90%-ban forgatni, Így minden az oldalán fekszik :/

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 24. 15:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten hova tudom elvinni a sérült SD-kártyát, hogy lementsék róla az adatokat?
Csak engem zavar az emberek digitális igénytelensége, tudatlansága?
Hogyan lehet jól lefotózni egy DSLR géppel egy dokumentumot pl. egy könyvborítót?
Ha telepítem a számítógépemre a Windows 10-et, akkor minden dokumentum és fotó törlődni fog? Ha igen, van olyan program amivel le lehet őket menteni egy kattintással?
Tudtok mondani olyan programokat (memory recover), amelyek visszahozzák a stick-ről letörölt dokumentumokat, fotókat, teljes egészében és amelyeket már kipróbáltatok?
A képernyő fotó sorszámozást hogyan lehet kinullázni? A dokumentumok- screenshot mappáról van szó.

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!