Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Melyik egyetemre érdemes pénzügy és számviteli szakra menni?

Győri vagyok, olyan egyetemre szeretnék menni, ahova a közlekedés se macerás. Sopront, Veszprémet, illetve Pestet néztem. Valószínüleg mindenki Pestet fogja mondani, de nem szeretem a várost. Esetleg talasztalatok, vélemények?

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, továbbtanulás, pénzügy, számvitel, közgazdaságtan

jan. 20. 11:04  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Ha nem szereted Pestet, akkor ne menj oda! Közlekedés szempontjából Sopron jobb Veszprémnél, de utóbbi is két órán belül elérhető. Veszprém mellett szól a Balaton közelsége.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 20. 12:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A diploma után számít hogy melyikre jártam? Munka szempontból

# 2/3Időpont jan. 20. 13:26 Privát üzenet
Van, ahol igen... de jobb helyeken felvételi van. Ami meg sziplán a tudásodon alapszik. :)

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont tegnapelőtt 12:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol van nehezebb, és több matek BCE pénzügy-számvitel vagy BCE gazdaságinformatika? Érdemes ezekhez a szakokhoz emelt szintű matematika érettségit tenni?
Érdemes még egy szakirányú továbbképzést csinálnom?
Pénzügyi és számviteli okj-t mennyire érdemes elvégezni?
Pénzügy-számvitel után még mit érdemes tanulni?
Milyen vállalkozásba érdemes bele kezdeni?
Szerintetek nappali jogász képzés mellett milyen másik szakot érdemes elkezdenem?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!