Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyíregyháza programtervező...

Nyíregyháza programtervező informatikus 2 éves képzésről vélemény?

Figyelt kérdés

Hellosztok!


Jelenleg egy 2 éves szoftverfejlesztő OKJ 2.évében vagyok és nem tudom mennyi haszna lenne elmenni nyíregyi egyetemre egy ilyen 2 éves felsőfokú képzésre. Nem tudom hogy milyen tudást adnak ott át vagy mennyivel kapnék többet mint itt (jelenleg megismerkedtem jQuery , Java OOP-san, Swing, PHP OOP-san, Bootstrap 4.1, CSS3 és jQuery Ajax alapjaival) . Esetleg ha valaki járt oda eltudná mondani a véleményét meg nagy vonalakba hogy mivel ismerkedtek meg mire volt nagyobb hangsúly?


Válaszokat előre is köszönöm :)



2019. jan. 20. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő két éves, így nem hiszem, hogy a jelenlegi után megéri elvégezni. Talán kapnál némi matekot. De fordulj bizalommal az egyetemhez, ők biztosan tudnak tájékoztatni a képzés részleteiről.
2019. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 éves Bsc-re éri meg menni, másra nem nagyon.
2019. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A kérdésedből adódóan arra következtetek, hogy úgy érzed nem elég a pontod az alapképzésre egyetemen. Ha így van, viszont úgy látod, hogy felsőfokúra elég, akkor én a helyedben megcsinálnám, majd aztán a megszerzett kredittel folytatnám az alapképzésen. A felvin nagyon jó tájékoztatást tudsz ezzel kapcsolatban találni. Nyilván ez a te döntésed, hogy mennyi időt akarsz rászánni, viszont mindenképp megéri és jobb nem rádöbbenni erre majd idősebb korodban. És ha így csinálod legalább diploma és jobb jövő áll majd előtted, mint nélküle egy OKJ képzéssel a kézben. Habár azt gondolom te is tudod, hogy sok helyen nem a papír számít, hanem a gyakorlati tudás.
2019. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!