Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti Közszolgálati Egyetemr...

Nemzeti Közszolgálati Egyetemre szeretnék jelentkezni RTK-ra. Valaki tud segíteni? Főként azok, akik ide jártak/járnak.

Figyelt kérdés

Még van egy évem a gimiből,de már harmadikos korom óta tudom,hogy bűnügyi nyomozó szeretnék lenni. Tudom,hogy ezt levelezőn lehet megtenni. Az egyik kérdésem,hogy 4 év az egyetemen,megvan a tisztid,aztán egyből mehetsz a levelezőre hogy nyomozó lehess? Vagy dolgozni kell előtte?

A másik,hogy hallottam,hogy keményen nézik az egészséget,viszont nekem van egy nőgyógyászati problémám.

A legalacsonyabb fokozatú HPV fertőzést állapították meg nálam,gyógyszert is alkalmazok rá. Ez kizáró ok lehet,ha addigra nem tűnik el a szervezetemből?

Illetve,az RTK kollégiumában leet,hogy 2 személyes szobát kérjek,es a barátommal leyek együtt? Úgy,hogy ő nem jár oda.



2019. jan. 20. 14:50
 1/1 anonim válasza:
100%

Kicsit el vagy tévedve. Külön az rtk-n van bűnügyi alapképzés, ami 4 éves, levelezőre csak a már hivatásos állományban lévők jelentkezhetnek, de ez a része a kérdésednek butaság.

A nőgyógyászati problémádról nem tudok nyilatkozni, de valóban szigorúan nézik az eü alkalmasságot.

Az rtk kollégiumában nem lehetséges koedukált szobát kapni, meg eleve külsős nem is lakhat bent, csak látogatóként lehet a kollégiumban. Ja és első évben kötelező a bentlakás.

De mindenekelőtt azt javaslom, hogy kicsit jobban nézz utána a dolgoknak, mert nagyon false információid vannak.

2019. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!