Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Masszázs vállalkozás megkezdés...

Masszázs vállalkozás megkezdéséhez megfelelő a svédmasszőr végzettség vagy jobb ha gyógymasszőr végzettségem lenne?

Figyelt kérdés
Szeretnék masszázs vállalkozásba belekezdeni, de nem tudom hogy melyik tanfolyamra jelentkezzek, mivel a gyógymasszőr tanfolyam nagyon drága és azt tanácsolták hogy először végezzek el egy olcsóbb és egyszerűbb tanfolyamot(100 órás svédmasszőr), de attól tartok hogy az nem ad megfelelő szakmai tudást.

2019. jan. 21. 16:18
 1/1 anonim válasza:
Így igaz ahogy írtad. Én ncsak a svéd masszázsig jutottam, a rokonságban és ismerősök között hasznosítom a tanultakat. Ha komolyan érdekel a szakma akkor jobb lenne a gyógymasszőrség mert egészen más az ára mint a frissítőmasszázsnak. Viszont rengeteg a tanulni való: tudni kell az anatómiát és a betegségeket is, söt az alkalmazható fogásokat, ellenjavallatokat. Tehát a gyógymasszörség egy komoly szakma. Ha fiatal vagy megéri. Ha viszont nem szeretsz tanulni akkor jobban jársz ha más szakmát keresel
2019. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!