Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE-ÁJTK nemzetközi tanulmány...

SZTE-ÁJTK nemzetközi tanulmányok szóbeli elbeszélgetés?

Figyelt kérdés
Aki felvételizett már, az le tudná írni a tapasztalatait?

2019. jan. 21. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a szóbelin döntöttem el, hogy nem oda megyek. Miről írtad a szakdogád, miért akarsz itt tanulni... Sajnos a színvonal az egész képzésen ilyen, full sötét ismerőseim vígan elvannak ott. Azt persze tudják, hogy munkájuk az nem lesz, de egyelőre eltartják őket a szülők.
2019. febr. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem nehéz bekerülni? Igazából eléggé meglepett, hogy erre adnak 70 pontot.
2019. febr. 3. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nevetségesen könnyű bekerülni és bennmaradni is. Sajnos meg is van a vélemény a képzésről, még az ÁJTK-n belül is.


Igazából a te döntésed, de én kicsit sem ajánlom, ezt a diplomát mindenhol csak kiröhögik. :/

2019. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te az alapszakon végeztél? Én is az ÁJTK-ra jártam, csak másik szakra, de igazából érdekelne, munka mellett, néztem képzési tervet Ba, meg MA esetén is. Igazából nekem egy tanár mondta, hogy alapra ne menjek, inkább mesterre, de azt nem tudtam, hogy a karon belül is rosszak a vélemények (gondolom az oktatók körében is)
2019. febr. 4. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!