Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Ady Endre Gimnázium...

Budapesti Ady Endre Gimnázium vélemények? Van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

68 pontos központival és 46 hozott ponttal plusz egy jó szóbelivel van esélyem bekerülni? (az átlagom egyébként 4,8)Főleg az általános tagozat érdekelne de a NYEK-es oszály is szóbajöhet.

Egyébként milyen szakkörök és programok vannak? Miket lehet sportolni? Milyen a diákélet? És mennyire tanítanak jól? Az angolt jól megtanítják az általános tagozaton is? Mi a véleményetek a suliról? Bármit amit tudtok róla légyszi írjátok le!:)



2019. jan. 24. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
35+ szóbelivel igen. Az iskolát nem ismerem.
2019. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én jelenleg oda járok 11. évfolyamba. Nagyon jó suli( legalábbis az én nézőpontom szerint az) és amikor én felvételiztem 51 pontos szóbelivel kerültem be.
2019. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocsi. 51 pontos közpomtiva** előző válaszoló.
2019. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!