Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanulnátok, milyen szakra...

Mit tanulnátok, milyen szakra jelentkeznétek, ha már van egy végzettségetek/diplomátok?

Figyelt kérdés

Nekem már van egy diplomám, jogot végeztem és ezen is a területen dolgozok már évek óta.

Ugyanakkor bennem felmerült, hogy szívesen tanulnék valami újat, csak még nem tudom mit. Gondolkodtam a közgazdasági szakon is, mivel a középiskola közgáz szakirányú volt.

Ti mit tanulnátok szívesen?



#diploma #új képzés
2019. jan. 24. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A jog mellé nekem is a közgáz ugrott be, elég jól lehet keresni ezzel a párosítással.


Nekem gazdasági diplomám van, 5 éves képzésnek már nem állnék neki úgyhogy a jog nálam kiesett, de informatikát szívesen tanulnék mellé. Vacilálok rajta hogy a mostani felvételi eljárás során egy proginfó foszkot még megjelölök, korábban tanultam programozni is, viszont nem mertem belevágni a szakba, amit most utólag bánok. Még egy alapszakot nem szeretnék elvégezni, ezt is inkább azért gondoltam hogy felelevenítsem a tudásom és hobbi szinten tanuljam tovább.

2019. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is közgáz ugrott be, mivel nem teljesen ismeretlen a terület. Érettségiztem is belőle.
2019. jan. 24. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Mérnökként dolgozok tizenéve. Most gondolkodtam el a pedagógus pályán.
2019. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!