Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem gimnáziumokat...

Tudnátok nekem gimnáziumokat mondani?

Figyelt kérdés
A felvételim elrontottam tudom 50 pontos lett.A hozott pontjaim 50 ből 45. Színyeibe szeretnék menni remélem van esélyem szóbeli bejutásra 3 szakot fogok megjelölni.Tudnátok mondani nekem gimnáziumok ahol lenne esélyem és lehet franciát vagy spanyolt tanulni! nagyon szépen megköszönném .( budapesten) közepes gimnáziumba szeretnék menni

#francia #spanyol #Színyei #közepes gimnáziumok
2019. jan. 26. 14:46
 1/4 A kérdező kommentje:
fontos lenne a nyelv . angolt tanulok első óta és kitünő is vagyok belőle.Nyelvel szeretnék később elhelyezkedni.Vagy spanyolt vagy franciát szeretnék .Köszönöm:((( :((((( :(((
2019. jan. 26. 14:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek összetörni, de majd' 15 ponttal többet írtam és meg így is messze voltam a behívástól...
2019. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem törtem össze tudom ,hogy nincs esélyem ,de most nem ez volt a fő kérdésem hanem az ,hogy tudna esetleg nekem valaki sulikat mondani ahova behívnak szóbelizni mert a felvételit elronottam de a hozott pontjaim jók.
2019. jan. 27. 10:44
 4/4 timiandi ***** válasza:

Syaa.

Nekem a barátnőm a Zrínyibe ment de neki a német a második nyelve és 48-at írt. Szerintem megpróbálhatnád. Egyébként az általános tagozatra ment. 50 pont sajnos tényleg kevés sajnálom.

2019. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!