Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi az állatorvosi pálya mente?

Mi az állatorvosi pálya mente?

Figyelt kérdés
Már sokszor elmagyarázták és még mindig nem nagyon értem. Nyolcadikos vagyok és előreláthatólag állatorvos szeretnék lenni. Milyen iskolákat kell elvégezni? Esetleg valami jó általános utáni iskola ez pálya felé?

2019. jan. 26. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Gimnázium, lehetőleg ahol van kémiai-biosz tagozat. De ha nincs az sem nagy tragédia. Elmész sima gimibe, leérettségizel, és felvesznek egyetemre. Remélhetőleg.
2019. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló véleményét osztom: valami jó gimi, ahol van kémia és/vagy biológia tagozat. Ebből a két tárgyból kell majd emelt érettségit tenned ahhoz, hogy Magyarország egyetlen állatorvosi egyetemére bekerülj (ÁTE).
2019. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!