Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1 éves iskolarendszerű esti...

1 éves iskolarendszerű esti tagozatos mérlegképes könyvelő képzés órarendje hogyan épül fel?

Figyelt kérdés

Heti hány napot van iskola?

Általában azon a napokon, amikor be kell menni, mettől-meddig tartanak az órák?

Emellett hogyan lehet munkát vállalni?

Van olyan bank vagy pénzügyi munkakör (munkahely), ahová felvesznek úgy, hogy tudatában vannak annak, hogy esti mérlegképes képzésre járok?


2019. jan. 26. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jelenleg iskolarendszerben tanulok vállalkozási mérlegképes könyvelőnek. Nálunk kedd-szerda-csütörtök napokon van tanítás. Tömbösìtett órák vannak modulzáró vizsgákkal. Azaz egyszerre megy 3tárgy, ami értelemszerűen a 3napon megy. Aztán ha lemegy egy tárgy, a végén van egy modulzáró, majd jöhet egy másik tárgy. Szóval nagyjából így kell elképzelni 😊
2019. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem mondani, hogy munkavégzésről nem tudok nyilatkozni, mert egyetemen tanulok a képzés mellett😊
2019. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!