Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme elkezdeni készülni?

Van értelme elkezdeni készülni?

Figyelt kérdés
Na szóval, még 2017-ben leérettségiztem, akkor 19 évesen, nagyon egyetemre se akartam akkor menni. Szóval egészen tavaly decemberig dolgoztam, s fontolóra vettem, hogy tán mégis érdemes lenne belevágni, csak ugye 1-2 tárgyból kéne javítanom, vagy plusz elmenni egy újból. Műszaki dolgok érdekelnek nagyon legyen szó gépészetről, vagy az infóról. Érdemes elkezdeni készülni vagy ez a 3 hónap kevés hozzá? Végülis a célok megvannak, csak az idő kevés, aztán ki tudja. 21/f

2019. jan. 27. 05:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a duplázásba beszámító tárgyakból van értelme javítani, ez max. 2 tárgy. (Hozott pontokon és érettségi átlagon már nem javíthatsz.) Igen, érdemes. Én anno január elején kezdtem neki 2 emeltnek, és meglett:)
2019. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább szánj rá egy évet! Akkor nyugodt tempóban, rendesen fel tudsz készülni.
2019. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez mind magattól függ

most is megpróbálhatod és 1 év utan is

én azt tanácsolom, hogy szedd össze magad és próbáld meg most aztán ha sikerül akkor elraktározhatod magadnak hogy egy zseni vagy. DE HA NEM sikerül, az sem baj. Legalább igy egy kicsit belelendültél a feladatsorokba, a stresszelést is megtapasztaltad, mikor menj aludni-és kelj fel mikor vár a nagy nap. Szóval szerintem nem lenne hátrányod, ha most neki állnál!

Sok sikert!

2019. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!