Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógia logopédus...

Gyógypedagógia logopédus jövőkép, Debreceni egyetem?

Figyelt kérdés

Milyen jövője van Magyarországon egy logopédusnak? Keresett szakma? Jól meg lehet belőle élni?

Debreceni egyetemen tanul valaki ilyen szakirányban? Mik az elvárások? Nehéz elvégezni? Mi tanulnak körülbelül?



2019. jan. 27. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A logopédusok jelenleg elég keresettek, sajnos ez egy hiányszakma (legalábbis a keleti megyékben). Nekik is pedagógus bér jár, így a kezdő fizetés nem egy álom összeg, de nagyon keresik a magán logopédusokat is.

Én itt a Debreceni Egyetemen végzem a szakot, pedagógiai módszertani, pszichológiai és orvosi tárgyaink vannak többségében. Nem tudom mennyire nehéz elvégezni, de ez a másfél év, amin túl vagyok elviselhető volt. :)

2019. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2019. jan. 29. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!