Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Engem az ELTE-TÓK és a SZTE-JG...

Engem az ELTE-TÓK és a SZTE-JGYPK érdekelne! Ki melyiket ajánlja? Ovis korom óta tanító szeretnék lenni, tudom hihetetlen! Várom válaszaitokat, ki melyik egyetemet ajánlja és milyen élményei vannak! (FIÚ VAGYOK, GIMIS)

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
azta, tanító akarsz lenni ez tényleg hihetetlen! Az ELTE-re nezehebb bekerülni, de elhelyezkedés szempontjából nem mindegy az egyetem, ezt válaszd! A szegedi is biztos jó, mellette szól, hogy olcsóbbak az albérletek, és szerintem az a legjobb vidéki egyetem ( jogi és orvosi képzésben is veri a többi vidéki egyetemet;) )
2019. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Azóta is ezt szeretnéd? Ha igen, írnál esetleg nekem részleteket, hogy melyiket választottad, és miért? :)) köszi!
2019. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia. Igen! Idén érettségizek! :)
2021. jan. 30. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!