Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Passzív félévekkel kapcsolatba...

Passzív félévekkel kapcsolatban, ez hogy is van?

Figyelt kérdés

Tavaly kijártam egy évemet egy szakon. Felvin újra jelentkeztem és ősszel már egy másik szakon folytattam.

Viszont ősszel passzívra tettem az első szakom, mert a TO-n nem adtak kérvényt a kiíratkozáshoz és olyan béna voltam, hogy nem is találtam.

Most erre a félévre is passzíválták automatikusan a 2. Félévemet arról jött egy üzenet, de én azt már nem szeretném, most megtaláltam a kérvényt és ki szeretnék iratkozni az előző szakomról.


Azt szeretném kérdezni, hogy a jelenlegi szakomon passzíválhatok most egy félévet? Ősszel szeretném folytatni.


Azért merült fel bennem a kérdes, mert úgy tudom két passzív lehet egyhuzamban. És nekem már volt egy előző félévben. Meg most is szeretnék egyet és attól tartok ha le is adom a kérvényt, a to nagyon lassan fogja megcsinálni nekem és passzív maradok az előző szakomon is. És az úgy már 3 passzív.


Bocsi, hogy ennyire túl bonyolítottam:D!!



2019. jan. 28. 09:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy ha egy másik képzésen vagyok ott kap az ember még két szabad passzív félévet?
2019. jan. 28. 09:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Passziváltathatsz. Új képzés, új élet.

De ne haragudj, ez olyan gyenge story arról, hogy "nem tudtál" kiiratkozni:(

Sürgősen szedd össze magad, papíron felnőtt vagy!

2019. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Akkor az a lényeg, hogy új képzésen megint van 2 félévem.

Tudom..tényleg nagyon szerencsétlen voltam.:D pénteken leadom a kiíratkozós kérvényt. :)

2019. jan. 28. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
De miért nem akarsz passzívon maradni? TB,diákmunka megmarad, állami féléved nem vész el...
2019. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért nem akarok passzív maradni az előző szakomon, mert az új szakomon passzíválok.

Nem vagyok szerencsétlen!

Annyit kérdeztem, hogy új képzésen megint adott -e a 2 passzív félév.

És nem azt, hogy milyennek találtok?

2019. jan. 28. 23:53
 6/6 anonim válasza:
48%
Tragikus.
2019. jan. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!