Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megèri csecsemō-ès...

Szerintetek megèri csecsemō-ès kisgyermeknevelõnek tanulni? Vagy jobban megéri az óvodapedagógus?

Figyelt kérdés
Jelenleg érettségi utàni képzésben tanulok logisztika-és szàllítmànyozàst, de kedvet kaptam gyerekekkel foglalkozni, 1,5 év van vissza a logisztikàból, utàna valamelyiket kitanulnàm fõiskolàn. Tudnàtok írni elõnyöket-hàtrànyokat, javaslatokat? :)
2019. jan. 28. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most kezdem majd el a második félévemet az ELTE-n, csecsemő- és kisgyermeknevelő szakon vagyok.


Abban az esetben érdemes belevágni bármelyikbe is, ha tényleg elhivatott vagy iránta, ha van motivációd. Ha ez megvan, akkor is kell még sok erő hozzá, mert bár kisgyermeknevelő szakra (de amúgy óvodapedagógusra) is könnyű bejutni, mert alacsony a ponthatár, viszont van alkalmassági vizsga. Kisgyermeknevelőn csak beszéd, óvodapedagóguson ének, tesi is. Ha rendesen bejársz az órákra, tanulsz otthon, akkor könnyen teljesíthető, bár a gyakorlat fárasztó, de végig lehet csinálni, ha tudod, hogy miért szeretnéd ezt.


Ha van még valami kérdésed, szívesen segítek.

2019. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!