Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha idén felvételizek a Kandóra...

Ha idén felvételizek a Kandóra akkor tudok halasztani két félévet amíg megcsinálom az OKJ-t? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretném megcsinálni az okj-t jövő évben de sajnos addigra már kötelező lesz az emelt érettségi a felvételihez. Lehetséges ez a passzív féléves dolog rögtön az első évben. Ha igen akkor legyszives valaki magyarázza el hogy hogyan.

A válaszokat előre is köszönöm.

19/F



2019. jan. 29. 14:00
 1/2 villanyreszelő ***** válasza:

Szia. Javaslom tanulmányozd át a kar tanulmányi és vizsgaszabályzatot (TVSZ).

Ha nem tévedek a 15. paragrafus ezzel foglalkozik. Privát véleményem szerint legalább egy aktív félév kell, hogy passzívra mehess. De lehet, hogy nem tudom jól. Esetleg még megpróbálhatod felhívni a tanulmányi osztályt. A kari honlapon rajta van a telefonszám.

2019. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én így jelentkeztem oda, lehetséges. Ugyanúgy felvételizel, csak szeptemberben beiratkozáskor be kell adni egy évhalasztási kérvényt, ami a Kandó honlapján van. Mellékes, de díja is van: 4000Ft/félév

2019. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!