Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha én inkább hallás után,...

Ha én inkább hallás után, tehát az órákon tanulok, akkor a levelező nem nekem való?

Figyelt kérdés
Van a vizuális típus, a verbális stílus stb... Ha én az auditív típus vagyok, akkor egy levelezős egyetemi szak nem igazán nekem való? Azt tudom, hogy levelezőn is ledarálják az anyagot, de nem hétről hétre, tehát nem ülepszik a félév során, hanem 1-2 nap alatt tolnak végig egy egész tárgyat.

2019. jan. 30. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Levelezőn nagyon darálnak, csak a lényeget mondják, többre nincs idő. Ha inkább órán tanulnál menj nappalira vagy estire. Az utazási költség kb ugyanott van, napi ingázást feltételezve.
2019. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!